Fitness

Jakie produkty produkuje X BIONIC i jakie są ich zalety?

X BIONIC to szwajcarska firma produkująca odzież sportową. Sprzedaje różne produkty, w tym bieliznę, rajstopy, koszulki i kurtki. Są one wykonane w opatentowanej technologii, która pomaga regulować temperaturę ciała.

X-Bionic tworzy odzież sportową hi-tech

Opatentowane technologie zapewniają sportowcom wytrzymałościowym większą wydajność, mniejsze zużycie energii i lepszą ochronę przed żywiołami.

Efektem działania systemu 3D Bionic Sphere jest odprowadzanie potu od skóry do miejsc, w których może on szybko odparować, takich jak zewnętrzne warstwy odzieży. Obszary te otrzymują wtedy efekt chłodzenia. W chłodniejszych temperaturach mocz i pot są utrzymywane blisko ciała, dzięki czemu nie mogą odparować, co sprawia, że jest Ci cieplej.

Technologia X-Impact chroni biegaczy przed kontuzjami, wspierając mięśnie w strefach narażonych na uderzenia podczas każdego kroku.

Unikalny projekt X BIONIC

Produkty X BIONIC zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom zarówno profesjonalnych sportowców, jak i zwykłych ludzi. Zastosowano w nich innowacyjne technologie, które pomagają osiągać najwyższe wyniki, nawet w ekstremalnych warunkach. Ale na tym nie koniec. Produkty X-BIONIC doskonale sprawdzają się również w codziennym użytkowaniu – ich inteligentna konstrukcja gwarantuje komfort i ochronę w każdej sytuacji.

Innowacyjność jest pasją firmy. Dlatego stale tworzy nowe produkty, które wyprzedzają swoją epokę. Innowacje często mają początkowo trudności z akceptacją, ale szybko zdobywają rynek.

W lecie dużo się pocimy, co może powodować zbyt szybkie ochładzanie się organizmu – co nie jest idealne dla wydajności. Aby temu zapobiec, w X BIONIC zastosowano AirConditioning Channel, czyli kanał wentylacyjny umieszczony pod pachami. Transportuje on pot z dala od ciała, aby mógł on odparować bez nadmiernego wychłodzenia.

Dzięki strategicznej wentylacji produkty te przyspieszają proces odparowywania i wywołują przyjemne uczucie chłodu pomimo wysiłku.