licznik rowerowy bezprzewodowy kross
Akcesoria

Licznik rowerowy bezprzewodowy Kross – wady i zalety

Choć liczniki rowerowe zaliczane są do zdecydowanie najczęściej kupowanych gadżetów rowerowych, to jednak w dalszym ciągu mało który rowerzysta wie, czym się one powinny tak właściwie charakteryzować. Wiele osób nie znając odpowiednich parametrów, decyduje się na ogół na zakup modelu uznanej marki rowerowej, jaką jest firma Kross. Czy faktycznie taka decyzja będzie dobrym wyborem?

Najważniejsze zalety

Jakie są najważniejsze zalety, które stoją za decyzją o zakupie bezprzewodowego licznika rowerowego Kross? Przede wszystkim wiedzieć trzeba, że jest to licznik, który charakteryzuje się naprawdę rewelacyjną jakością wykonania, a tym samym trwałością. Również same pomiary prowadzone są w sposób bardzo precyzyjny, a więc i wiarygodny.

Bardzo dużą zaletą tego rodzaju licznika jest to, że łączy się on z czujnikiem zamontowanym na przednim kole poprzez fale radiowe. Powoduje to, że montaż takiego gadżetu jest o wiele prostszy i szybszy, lecz również jest o wiele wygodniejszy.

Na sam koniec warto jeszcze zauważyć, że licznik marki Kross charakteryzuje się bardzo ładnym i estetycznym wykonaniem, które mocno kojarzy się z ogólną stylistyką widoczną na pozostałych produktach marki Kross, w tym ich rowerów. Jest to więc dodatek do roweru modny i atrakcyjny wizualnie.

Czy licznik rowerowy bezprzewodowy Kross ma jakieś wady?

Warto się jednak teraz zastanowić nad tym, czy taki gadżet, jak licznik bezprzewodowy marki Kross, ma jakieś wady? Jak to wygląda od tej strony?

licznik rowerowy bezprzewodowy kross

Przede wszystkim zwrócić trzeba uwagę na to, że stosunek jakości do ceny jest tu dość słaby. Nie oznacza to oczywiście tego, że są to licznik kiepskie jakościowo, lecz nieco zbyt wysoko wycenione. Niestety, ale dość sporo płaci się tu nie za jakość, a za samą markę licznika. Innego typu wadą jest także to, że na ogół liczniki te zakupić można jedynie w firmowych sklepach Kross lub też poprzez sklep wysyłkowy.