bmc rower
Sport

BMC – innowacyjne spojrzenie na rowery

BMC to marka, która w świecie rowerów kojarzy się z innowacyjnością i niezawodnością. Od momentu swojego powstania w Szwajcarii, BMC zdobyło popularność oraz uznanie kolarzy zarówno amatorskich jak i profesjonalistów. Firma ma w swoim portfolio rowery dla każdego – od rowerów wyścigowych, przez górskie i miejskie do dziecięcych.

BMC – innowacje wprowadzone w życie

Wszystkie rowery marki BMC są wynikiem ciągłego udoskonalania obecnych i wprowadzania nowych technologii. Innowacyjność w procesie konstrukcji rowerów jest, dla BMC, podstawą. Profesjonaliści koncentrują się na implementacji najnowszych osiągnięć technologicznych, tak aby tworzyć rowery, które zapewniają lekkość, sztywność, wytrzymałość oraz odpowiednią aerodynamikę. Stawianie tych kwestii na piedestale zapewnia marce nie tylko doskonałe predyspozycje do osiągania wyników sportowych, ale także pewność i bezpieczeństwo. Oprócz rowerów, BMC jest producentem także akcesoriów i części, które dają możliwość na rozbudowanie swojego roweru oraz personalizację pojazdu według indywidualnych potrzeb. 

Oferta marki BMC

Wśród rowerów oferowanych przez BMC znajdują się wszystkie najpopularniejsze dzisiaj rodzaje rowerów:

  • szosowe – dla kolarzy zainteresowanych głównie jazdą po asfaltowych drogach, często w długie trasy,
  • gravel – rowery pośrednie przeznaczone do długich tras na zróżnicowanym podłożu,
  • górskie – dla pasjonatów jazdy rowerem po górach,
  • lifestyle – rowery przeznaczone do codziennego poruszania się rowerem, w tej kategorii znajdują się rowery miejskie oraz bardziej sportowe, a przy tym uniwersalne,
  • e-rowery – podążając za najnowszymi trendami, firma BMC nie mogła nie zaoferować rowerów elektrycznych.
bmc

Rowery BMC – podsumowanie

Firma BMC to wiodący producent rowerów, dostępnych w wielu różnych wariantach dla amatorów oraz profesjonalnych kolarzy. Dostępne rozwiązania pozwalają na wysoki poziom personalizacji roweru, co pozwala na dopasowanie rozwiązania do swoich potrzeb. Ciągłe badania oraz implementowanie nowych technologii gwarantuje najwyższą jakość oferowaną przez BMC w segmencie rowerów.