rower Rondo biały
Sport

Rower Rondo – dla kogo będą najlepsze?

Rondo to marka rowerów, na które warto zwrócić uwagę ze względu na ich różnorodność i innowacyjne rozwiązania. Chociaż charakterystyczna kierownica typu baranek, lekka rama i sportowa geometria sugerują, że Rondo to przede wszystkim szosówki dla zawodowców, to w rzeczywistości oferta marki jest o wiele bardziej różnorodna.

Rowery Rondo dobre do wielozadaniowości

Rowerami Rondo (https://www.greenbike.pl/rondo-m-42.html) można poruszać się na drogach gravelowych. Są gotowe do pokonania trudniejszych wyzwań. Wyposażone w szerokie opony, tarczowe hamulce i napędy z szerokim zakresem przełożeń, te modele allroadowe są idealne do jazdy po szutrowych leśnych ścieżkach, a jednocześnie zapewniają przyjemną jazdę po gładkim asfalcie.

Jedną z serii cieszących się dużą popularnością jest seria Ruut, która oferuje nowoczesne rozwiązania i wysokiej klasy osprzęt. Na przykład model Ruut AL2 jest wszechstronnym rowerem wyposażonym w karbonowy widelec TwinTip 2.0. To rewolucyjne rozwiązanie umożliwia dostosowanie geometrii roweru do trasy lub aktualnych potrzeb, oferując zarówno bardziej agresywny, jak i łagodniejszy charakter.

Innowacyjną technologię TwinTip można również znaleźć w innych modelach Rondo. Charakteryzują się one lekką i wytrzymałą ramą, doskonale działającym napędem w każdych warunkach i szerokimi oponami, które zapewniają doskonałą przyczepność. Przykładami takich modeli są Ruut CF2 i Ruut ST1.

rower Rondo

Rondo to również wyspecjalizowane modele

Oczywiście, w ofercie Rondo można również znaleźć typowe szosówki, które skupiają się na minimalizacji oporu powietrza, umożliwiając rozwinięcie dużych prędkości i wykorzystanie maksymalnego potencjału kolarza. Modele takie jak HVRT CF2 wyróżniają się unikalnym designem, lekkimi materiałami i zaawansowaną konstrukcją.

Nieważne, jaki rodzaj roweru preferujesz, marka Rondo oferuje szeroki wybór modeli, które przeniosą Cię w świat szybkiej, dynamicznej i przyjemnej jazdy.