Sport

Kijki leki dla pasjonatów narciarstwa

Narciarskie kije leki stanowią obowiązkowe must have dla każdego narciarza. Wyróżniają się one wieloma zaletami, lekkością, ergonomicznością oraz walorami użytkowymi. Są one zaprojektowane z kompozytów aluminiowych, które są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, rysy, złamanie. Wyróżnia je także eleganckie, stonowane wzornictwo., co stanowi niewątpliwą zaletę.

Ultralekkie kijki dla narciarzy

Ultralekkie i wytrzymałe aluminiowe rurki zapewniają komfortową jazdę. Mogą one być dedykowane początkującym narciarzom oraz tym, którzy jeżdżą na średniozaawansowanym poziomie. Co ważne, wyżej wymienione kijki leki wyposażone są w wygodny i funkcjonalny system wypinania rękawiczek.

Są one zabezpieczone przed zdzieraniem i utratą kolorów. Posiadają stalową końcówkę, a grafiki kijków pokryte są specjalną warstwą lakieru. Nadają się one do każdych warunków pogodowych i co ważne, w idealnym stanie mogą posłużyć wiele sezonów.

Akcesoria dla miłośników zimowych sportów

Leki kije narciarskie stanowią doskonałą propozycję dla osób ceniących jakość, design oraz funkcjonalność. Średnica kija wynoszącą 16 mm dobrze radzi sobie z oporem wiatru, rurki nie rdzewieją i nie niszczą się pod wpływem śniegu, wilgoci i opadów deszczu.

Aluminiowe rurki są bardzo lekkie, jedna waży około 230 g. Wyżej wymienione akcesoria występują w wielu wariantach modelowych i kolorystycznych, co stanowi niewątpliwą zaletę. Gumowa rękojeść zapewnia pewny chwyt i nie wyślizguje się z dłoni podczas zjazdów ze stoku.